150 TON L&J MODEL #EM12-150-48-30 STRAIGHT SIDE PRESS: STOCK #19263
Brand
Model
EM12-150-48-30
Stock #
19263
Year
Not specified
Condition
Good
Location
Ohio
SERIAL EM1500110A
MODEL EM2150
CAPACITY 150 TON
STROKE 5"
ADJUSTMENT 5"
SHUT HEIGHT 23"
BED 54" X 30"